Proje

Bizmed ürünlerini talep eden müşterilerimize projelendirme aşamasinda sunduğumuz hizmetler aşağida listelenmiştir.

Otomasyon değişikliklerinde kimlik bilgileri ve tüm tıbbi formlar eksiksiz ve tutarlı olarak sistemimize aktarılmaktadır.

Tam otomasyona geçiş için gelişmiş parametre tanım ekranlarımız ile gerekli tüm tanımlamalar yapılmaktadır. Tüm farklı senaryolar düşünülerek kullanıcıların manuel müdahalesine kapalı kontrollü sistemler devreye alınmaktadır.

Otomasyon kullanıcıları bölümlerine göre gruplara ayrılarak her bir grup için önce programın sunumu daha sonra da uygulamalı eğitimleri yapılmaktadır.

Proje geçişinden önce test ortamında yapılan simülasyonlar ile eksikler en aza indirilerek geçişe tam olarak hazır olunduğunda sistemimiz devreye alınmaktadır. Proje geçişinde yetkin ve tecrübeli personellerimiz ile hızlı bir geçiş gerçekleşmektedir.

Bizden Haberler

ADRES

Merkez Efendi Mahallesi Tercüman Sitesi A10 Blok Kat:8 D:35 Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul

Telefon: +90 (212) 416 11 56
Faks: +90 (212) 416 11 57

Web: www.bizmed.com.tr
Email: info@bizmed.com.tr

SİNERJİ BİLİŞİM

Sinerji Bilişim 2005 yılı ilk çeyreğinde kurulmuştur. Özel sağlık sektörü hizmet sunucularına yazılım ürünleri geliştirmekte, proje ve destek hizmetlerini vermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren, hizmet verdiği alanda önde gelen firmalardan olmayı amaçlamıştır. Her yıl yeni müşterilere ulaşarak, sürekli büyümüş ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır. Tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve sektör çalışanlarına teşekkür ederiz.

BGYS Politikamız